Ölheizung - Ressourceneffizienz mit Brennwerttechnik

Resursu efektīva izmantošana ar kondensācijas tehniku

Ar kondensācijas tehnoloģiju tiek izmantots ne tikai škidrā kurināmā vai gāzes sadegšanas radītais siltums, bet arī papildus tiek izmantots siltums, kas paliek neizmantots ar parastajām apkures tehnoloģijām. Kondensācijas katli gandrīz pilnībā izmanto izplūdes gāzēs esošo siltumu un papildus novada to apkures siltumenerģijai. Tādēļ Viessmann kondensācijas katli ir nodrošināti ar Inox-Radial siltummaiņiem no nerūsējošā tērauda, kas izplūdes gāzes pirms to nokļūšanas skurstenī atdzesē tiktāl, ka tajās radies ūdens tvaiks tiek selektīvi kondensēts un izdotais siltums tiek papildus nodots apkures sistēmā.

Brennwerttechnik.png

Apkure ar šķidro kurināmo - ekonomisks un vidi sausdzējošs risinājums 

Ar šo tehnoloģiju kondensācijas tipa katli sasniedz standarta efektivitātes koeficientu līdz 98%, un tādēļ tie darbojas ar sevišķi lielu enerģijas ekonomiju. Šis darbības princips ne tikai ietaupa vērtīgo enerģiju, bet arī saudzē apkārtējo vidi ar ievērojami samazinātu CO2 izmešu daudzumu.

Šķidrā kurināmā kondensācijas katls

Apkure ar šķidro kurināmo ir saimniecisks un dabu saudzejošs apkures veids. Viessmann šķidrā kurināmā kondensācijas katli ir veidoti, domājot par nākotni. Jau patreiz tie ir sagatavoti, lai no fosīlā šķidrā kurināmā varētu pāriet uz šķidro kurināmo ar bioeļļas iedevu, tādējādi tajos var izmantot reģeneratīvus enerģijas avotus.