Inovatīvi dzesēšanas risinājumi

Viessmann grupa ir viens no Eiropas vadošajiem inovatīvu dzesēšanas sistēmu ražotājiem. Produktu klāstā pamatā ir dzesēšanas un dziļās dzesēšanas skapji ar centrālo dzesēšanu un sagatavotiem kontaktu savienojumiem, iztvaicētāju, savienošanas iekārtām, dzesēšanas šūnām, dzesēšanas un dziļās dzesēšanas agregātu, kā arī piederumi un pakalpojumi, kas saistīti ar uzstādīšanu un apkopi. Visaptverošais produktu un pakalpojumu klāsts nodrošina ļoti efektīvus dzesēšanas risinājumus un ļoti spēcīgu partneru tīklu.

Klientiem ir pieejams viens saziņas partneris gan iegādei, gan mārketingam un servisam. Produkcijas ražotnes Vācijā (iepriekš Viessmann Kältetechnik, Eiropas vadošais dzesēšanas telpu ražotājs) un Somijā (Norpe, Skandināvijas vadošais dzesēšanas risinājumu ražotājs) ir pazīstami ar kvalitatīvi augstvērtīgu regulētas temperatūras dzesēšanas telpu un saldēšanas skapju ražošanu un ļoti plašām profesionālajām zināšanām rūpniecisko dzesēšanas risinājumu jomā. Abu šo uzņēmumu ilggadējās attīstības pieredze ir izmantota par labu klientiem, lai tie varētu saņemt visaptverošus dzesēšanas risinājumus no viena piegādātāja.

Viessmann piedāvā inteliģentus mazumtirdzniecības risinājumus, lai radītu jaunas iespējas pārtikas produktu pārdošanai. Pie panākumu faktoriem var pieskaitīt arī dzīves cikla izmaksu samazināšanu, patīkamas pircēja pieredzes nodrošināšanu un individuālu koncepta pieprasījumu pielāgošanu klientiem.

Zemas dzīves cikla izmaksas

Viessmann atspoguļo vienotu pieeju saviem produktiem visā to dzīves ciklā - no uzstādīšanas līdz ikdienas lietošanai, remontam un apkopes pasākumiem, līdz pat pārstrādei atkārtotai izmantošanai un utilizēšanai. Klienti saņem risinājumus ar zemām dzīves cikla izmaksām, izmantošanai nākotnes paaudzēm.

 Patīkami veidoti tirdzniecības punkti

Izpratne par klientu iepirkšanās prasībām, kā arī tirgus zināšanas ļauj atbalstīt mazumtirgotājus, lai iepirkšanās klientiem būtu patīkamāka. Viessmann saldēšanas skapji ir lieliski piemēroti tam, lai ēdienu varētu pasniegt interesantā veidā, tādējādi paaugstinot apgrozījuma līmeni. Kopā ar klientiem tiek izveidoti risinājumi, ko vienlīdz izmanto gan mazumtirgotāji, gan lietotāji.

Unikāli mazumtirdzniecības koncepti

Viessmann dzesēšanas risinājumi ir elastīgi un atbilst visām ražošanas prasībām. Visus produktus iespējams pielāgot klientu individuālajām vajadzībām, lai radītu unikālus mazumtirdzniecības konceptus un jaunas tirgus izkārtojumus.
Dzesēšanas tehnikas risinājumi rūpnieciskām vajadzībām

  • Saldēšanas skapji
  • Dzesēšanas un dziļās dzesēšanas elementi
  • Dzesēšanas vienības
  • Plauktu sistēmas un piederumi

Papildus informācija norpe.com


Produktu programma

Verbundkühlmöbel

Vertikālas aukstumvitrīnas

Steckerfertige Kühlmöbel

Horizontālas aukstumvitrīnas

Kühlzellen, Tiefkühlzellen und Regalsysteme

Aukstumiekārtas & plauktu sistēmas

Kältesysteme & Steuerungen

Dzesēšanas sistēmas & vadība