Vitocrossal 100 - ekonomiska apkure, pateicoties kondensācijas tehnoloģijai

Priekšrocības

  • Augsta standartizētā efektivitāte līdz 98% (Hs) / 109% (Hi).
  • Mazs enerģijas patēriņš, jo lielās ūdens ietilpības dēļ nav nepieciešams katla cirkulācijas sūknis vai hidrauliskais atdalītājs
  • Aprīkots ar Lambda Pro Control sadegšanas procesa vadības sistēmu, kas automātiski pielāgo un kontrolē gāzes un gaisa maisījuma sastāvu, kas nozīmē visaugstāko iespējamo darba efektivitāti un ietaupījumus gāzes patēriņā.
  • Pielāgots dabasgāzēm E, LL .
  • Klusa darbība.
  • Var attālināti vadīt, izmantojot viedtālruņa lietojumprogrammu.
  • Ātri un viegli saliekams.
  • Kompaktais dizains ietaupa vērtīgo vietu katlu telpā.
  • Garantē labu piekļuvi visiem komponentiem, kas nodrošina tehniskā servisa ērtības.
MatriX-Zylinderbrenner

Pateicoties kondensācijas tehnoloģijai, Vitocrossal 100 katls ir ekonomisks katls ar plašu pielietojumu.

Vitocrossal 100 (CIB) ir universāls gāzes katls ar jaudu no 80 līdz 320 kW. Ļoti labā cenas un veiktspējas attiecība padara to par ekonomisku risinājumu gan dzīvojamām ēkām, gan saimniecības ēkām.


Vitocrossal 100 kondensācijas katls ir aprīkots ar MatriX cilindrisko degli, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda (noturīgs pret lielām termiskām slodzēm), nodrošinot izturību un darbības drošību. Lielais jaudas modulācijas diapazons 1: 5 nodrošina ilgus darba ciklus un nelielu degļa ciklu biežumu, kā arī nelielu enerģijas patēriņu.

Pilnīgs un kompakts

Katls Vitocrossal 100 var lepoties ar vismazākajiem izmēriem, kas nepieciešami uzstādīšanai katlu telpā. 80 kW modelis katlu telpā aizņem 0,55 m2, un lai iekļūtu katlu telpā, ir nepieciešams tikai 450 mm platums, padarot to arī ideālu vecāku instalāciju modernizēšanai ar mazu vietu katlumājā.

Katlu ir iespējams pasūtīt kā pilnu bloku (tā saucamo vienības versiju) vai atsevišķus komponentus montāžai katlu telpā.

Vitocrossal 100 Doppelkesseleinheit

Kompakts kaskādes risinājums - divu katlu uzstādīšana vienā korpusā ar jaudu no 400 līdz 640 kW

Pieredze kondensācijas tehnikas izgatavošanā

Vitocrossal 100 siltuma apmaiņas virsma rada ideālus apstākļus kondensācijas siltuma pilnīgai izmantošanai. Kondensētais kondensāts vienmērīgi plūst pa gludo, vertikālo virsmu, vienlaikus pildot otro svarīgo pašattīrīšanās procesa lomu. Tas garantē nemainīgi augstu efektivitāti, palielina katla izturību un samazina laiku, kas saistīts ar katla uzturēšanu labā stāvoklī.

Darba drošība

Katlā izmantotā integrētā degšanas kvalitātes kontroles sistēma Lambda Pro Control, pazīstama un gandrīz desmit gadus veiksmīgi izmantota sienas katlos, nodrošina degļa automātisku pielāgošanu izmantotā dabasgāzes veidam (E / LL). Tādējādi tiek nepārtraukti nodrošināta augsta sadedzināšanas procesa efektivitāte un kvalitāte. Instalētājam un servisa tehniķim tas nozīmē bezrūpīgu katla iedarbināšanu un darbības uzticamību, savukārt lietotājam garantē zemas ekspluatācijas izmaksas un zemu kaitīgo vielu emisijas slodzi uz vidi.

Uzlabots Vitotronic kontrolieris

Iebūvētais Vitotronic vadības bloks pastāvīgā temperatūrā vai laika apstākļos ar palaišanas palīga funkciju ļauj ērti konfigurēt sistēmu nodošanas ekspluatācijā un sekojošas lietotāja darbības laikā. Ierīču darbības kontroli kaskādes sistēmā nodrošina Vitotronic 300-K MW1B kontrolieris, kas sazinās ar katliem LON sistēmā. Vitotronic 300-K (MW1B) kaskādes kontrolieris ļauj jums kontrolēt četru un tuvākajā laikā līdz astoņu katlu kaskādi.

Vitocrossal 100 šķersgriezums

Pārskats

Jauda (kW)
np 80 līdz 320 kW
Standarta lietderības koeficients
98 % (Hs)/109 % (Hi)
Enerģijas efektivitātes klase
-
Kurināmais
icon-gas.png
Dabas gāze E, L un LL
Pielietošanas joma
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Dzīvojamo ēku, tirdzniecības ēku, sabiedrisko ēku, jaunu celtņu un modernizētu ēku celtniecība
Vadība
Kopmplektā ar vadības autotātikām vitotronic
Karstā ūdens vadība
Tiek sagatavots caur papildus karstā ūdens tvertni
Citas pazīmes
"MatriX" cilindrikais deglis
Gas-Brennwertkessel Vitocrossal 100