Vitocrossal 300 CR3B - jaudīgākais gāzes kondensācijas katls


Gūstiet labumu no šīm priekšrocībām

  • Izmantotā kurināmā pārvēršana siltumā par līdz pat 98 procentiem
  • Augsta lietošanas drošība un ilgs kalpošanas laiks, pateicoties nerūsējošā tērauda Inox-Crossal siltummainim
  • Siltummaiņa pašattīrīšanās efekts, pateicoties gludām nerūsējošā tērauda virsmām
  • Alternatīvi pieejams ar ELCO vai Weishaupt gāzes ventilatordegli
  • Divi atpakaļplūsmas savienojumi kondensācijai optimizētiem hidrauliskajiem savienojumiem


Iekārta ar vienu katlu ar jaudu līdz 1400 kW

Vitocrossal 300 CR3B ar gāzes kondensācijas katlu nodrošina no 787 līdz 1400 kW lielu jaudu. Kā iekārta ar vienu katlu tā ir jaudīgākā Viessmann apkures centrāle.

Tādējādi tas ir tikpat labi piemērots dzīvojamām telpām, kā vietējiem siltumtīkliem, lielākām sabiedriskajām un komerctelpām, kā arī industriālajām iekārtām.

Alternatīvi Vitocrossal 300 tiek piegādāts ar ELCO vai Weishaupt gāzes ventilatordegli.

Vitocrossal 300 siltumsūkņa virsmu konstrukcija nodrošina augstu jaudu pie iekārtas pieticīgajiem izmēriem un nelielā svara.

Vieglākai uzstādīšanai kondensācijas katlu iespējams piegādāt arī divās daļās.


Ērta un produktīva vadība

Par drošu iekārtas darbību rūpējas komunicējošā Vitotronic 300 vadība. Iespējams vadīt līdz pat četriem apkures katliem. Teksta rādījumi un apgaismotais displejs ar integrētu diagnostikas sistēmu ir ērti lietojami.

Ir iespējams integrēt ēkas pārvaldības sistēmu. Tālvadības uzraudzībai Internetā ir pieejama TeleControl sistēma ar Vitocom un Vitodata.

Gas-Brennwertkessel Vitocrossal 300 Typ CR3B

Vitocrossal 300 CR3B gāzes kondensācijas katls

Vitocrossal 300, tips CR3B, ir lilākās jaudas produkts starp grīdas gāzes kondensācijas katliem, kas pieejami no 787 līdz 1400 kW.

C3RB kā viena katla sistēma ir jaudīgākais kondensācijas katls visā Viessmann klāstā. Tas padara to vienlīdz piemērotu dzīvojamiem kompleksiem, kā arī vietējiem siltumtīkliem, lielākām sabiedriskām un komerciālām ēkām un rūpnieciskām būvēm.

Izsmalcināta kondensācijas tehnoloģija

Inox-Crossal nerūsējoša tērauda siltummaiņa virsmu dizains ļauj palielināt Vitocrossal jaudu no 300 līdz 1400 kW, vienlaikus saglabājot mērenus izmērus un mazu svaru. Turklāt ierīkošanu atvieglo siltummaiņa moduļa/sadegšanas kameras moduļa dalītā konstrukcija.

Ļoti efektīva siltuma pārnese un augstais kondensācijas ātrums nodrošina standarta efektivitātes līmeni līdz 98% (Hs). Šie augstie standarta efektivitātes līmeņi tiek sasniegti, izmantojot apkures gāzes un katlu ūdens šķērsplūsmas principu un intensīvu apkures gāzu turbulenci caur apkures virsmu.

Vitocrossal 300 papildus-otrais atgaitas pieslēgums ļauj izveidot īpaši izdevīgu hidraulisko savienojumu kondensācijas tehnoloģijas izmantošanai.

 

Komfortable und leistungsstarke Regelung Vitotronic mit Farb-Touch-Display

Ērta un jaudīga Vitotronic vadība

Vitotronic vadība ar lielu krāsu skārienjutīgo displeju nodrošina ātru iekārtas nodošanu ekspluatācijā, izmantojot palīdzības funkciju, un ir viegli lietojama. Katlu var tieši pieslēgt internetam, izmantojot integrēto LAN interfeisu attālinātai uzraudzībai. Vitosoft 300 servisa rīks sazinās tieši, izmantojot WLAN. Enerģijas patēriņu var caurspīdīgi vizualizēt, izmantojot kontroliera enerģijas kabīni.

Izstrādājuma šķērsgriezums

Pārskats

Jauda (kW)
787 līdz 1400 kW
Standarta lietderības koeficients
98 % (Hs)/109 % (Hi)
Energieeffizienzklasse
-
Kurināmais
icon-gas.png
Dabasgāze E, LL un sašķidrinātā gāze
Pielietošanas joma
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Lielas dzīvokļu mājas, rūpniecība, publiskie siltumtīkli, jaunceltnes un modernizācija
Vadība
Produktīva vadība Vitotronic 300, kas vada līdz pat četriem apkures katliem ar vienmērīgi pazeminātu katla ūdens temperatūru, kā arī iekārtas ar vienu un diviem apkures kontūriem ar opcionālu maisītāju.
Karstā ūdens sagatavošana
Pieejams papildu rezervuārs-ūdens sildītājs, lielākam ūdens sagatavošanas komfortam
Citas pazīmes
Alternatīvi ar ELCO vai Weishaupt gāzes ventilatordegli
Produktschnitt Gas-Brennwertkessel Vitocrossal 300 Typ CR3B

warmwasserspeicher.jpg

Nodrošināta saderība: Sistēmas tehnika

„Kopums ir vairāk nekā atsevišķu tā daļu summa." Atbilstoši šim pamatnoteikumam, Viessmann nepiedāvā tikai atsevišķus apkures komponentus, kas pilnībā atbilst augstajiem Viessmann kvalitātes, drošības un efektivitātes standartiem. Atsevišķi produkti turpretim ir savienoti saskaņotā pilnīgā sistēmā, kurā visi elementi precīzi atbilst viens otram. Tā kā tikai izcila sistēmā integrēto elementu mijiedarbība izvērš visu inovatīvās vadošās tehnoloģijas jaudas potenciālu.

Viessmann sistēmu tehnika paveic it visu, ko sola uzticama un ekonomiska apkure. Vitotronic vadības bloks ar bezvadu tālvadību, tāpat kā produktīvais Vitocell karstā ūdens rezervuārs vislabākajam karstā ūdens komfortam līdz augstvērtīgām solārām iekārtām nodrošina ekonomisku apkures atbalstu.