Vitocrossal 300 CR3B - jaudīgākais gāzes kondensācijas katls


Gūstiet labumu no šīm priekšrocībām

  • Izmantotā kurināmā pārvēršana siltumā par līdz pat 98 procentiem
  • Augsta lietošanas drošība un ilgs kalpošanas laiks, pateicoties nerūsējošā tērauda Inox-Crossal siltummainim
  • Siltummaiņa pašattīrīšanās efekts, pateicoties gludām nerūsējošā tērauda virsmām
  • Alternatīvi pieejams ar ELCO vai Weishaupt gāzes ventilatordegli
  • Divi atpakaļplūsmas savienojumi kondensācijai optimizētiem hidrauliskajiem savienojumiem


Iekārta ar vienu katlu ar jaudu līdz 1400 kW

Vitocrossal 300 CR3B ar gāzes kondensācijas katlu nodrošina no 787 līdz 1400 kW lielu jaudu. Kā iekārta ar vienu katlu tā ir jaudīgākā Viessmann apkures centrāle.

Tādējādi tas ir tikpat labi piemērots dzīvojamām telpām, kā vietējiem siltumtīkliem, lielākām sabiedriskajām un komerctelpām, kā arī industriālajām iekārtām.

Alternatīvi Vitocrossal 300 tiek piegādāts ar ELCO vai Weishaupt gāzes ventilatordegli.

Vitocrossal 300 siltumsūkņa virsmu konstrukcija nodrošina augstu jaudu pie iekārtas pieticīgajiem izmēriem un nelielā svara.

Vieglākai uzstādīšanai kondensācijas katlu iespējams piegādāt arī divās daļās.


Ērta un produktīva vadība

Par drošu iekārtas darbību rūpējas komunicējošā Vitotronic 300 vadība. Iespējams vadīt līdz pat četriem apkures katliem. Teksta rādījumi un apgaismotais displejs ar integrētu diagnostikas sistēmu ir ērti lietojami.

Ir iespējams integrēt ēkas pārvaldības sistēmu. Tālvadības uzraudzībai Internetā ir pieejama TeleControl sistēma ar Vitocom un Vitodata.

Gas-Brennwertkessel Vitocrossal 300 Typ CR3B

Gas-Brennwertkessel Vitocrossal 300 Typ CR3B

Der Vitocrossal 300, Typ CR3B ist das Spitzenprodukt unter den bodenstehenden Gas-Brennwertkesseln, erhältlich von 787 bis 1400 kW.

Als Einkesselanlage ist er im Viessmann Komplettangebot der leistungsstärkste Brennwertkessel. Damit ist er für Wohnanlagen genauso geeignet wie für Nahwärmenetze, größere öffentliche und gewerbliche Gebäude und industrielle Anlagen.

Ausgereifte Brennwerttechnik

Die Konstruktion der Inox-Crossal-Wärmetauscherflächen ermöglicht die Leistungserweiterung des Vitocrossal 300 bis 1400 kW bei weiterhin moderaten Abmessungen und geringem Gewicht. Darüber hinaus wird die Einbringung durch die geteilte Ausführung des Wärmetauscher-Moduls/Brennraum-Moduls erleichtert.

Die hochwirksame Wärmeübertragung und die hohe Kondensationsrate ermöglichen Norm-Nutzungsgrade bis 98 % (Hs). Diese hohen Norm-Nutzungsgrade werden durch das Kreuzstromprinzip von Heizgas und Kesselwasser sowie die intensive Verwirbelung der Heizgase durch die Heizfläche erreicht.

Beim Vitocrossal 300 ist durch den zweiten Rücklaufstutzen eine für die Brennwertnutzung besonders günstige hydraulische Anbindung möglich.

Die Gas-Brennwertkessel Vitocrossal 300 sind ab Werk mit ELCO oder Weishaupt Gas-Gebläsebrennern erhältlich.

Komfortable und leistungsstarke Regelung Vitotronic mit Farb-Touch-Display

Komfortable und leistungsstarke Regelung Vitotronic

Die Vitotronic Regelung mit großem Farb-Touch-Display erlaubt eine schnelle Inbetriebnahme mittels Assistenzfunktion sowie eine einfache Bedienung. Über die integrierte LAN-Schnittstelle lässt sich der Kessel zur Fernüberwachung direkt mit dem Internet verbinden. Das Service-Tool Vitosoft 300 kommuniziert direkt per WLAN. Über das Energie-Cockpit der Regelung lassen sich die Energieverbräuche transparent visualisieren.

Izstrādājuma šķērsgriezums

Pārskats

Jauda (kW)
787 līdz 1400 kW
Standarta lietderības koeficients
98 % (Hs)/109 % (Hi)
Energieeffizienzklasse
-
Kurināmais
icon-gas.png
Dabasgāze E, LL un sašķidrinātā gāze
Pielietošanas joma
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Lielas dzīvokļu mājas, rūpniecība, publiskie siltumtīkli, jaunceltnes un modernizācija
Vadība
Produktīva vadība Vitotronic 300, kas vada līdz pat četriem apkures katliem ar vienmērīgi pazeminātu katla ūdens temperatūru, kā arī iekārtas ar vienu un diviem apkures kontūriem ar opcionālu maisītāju.
Karstā ūdens sagatavošana
Pieejams papildu rezervuārs-ūdens sildītājs, lielākam ūdens sagatavošanas komfortam
Citas pazīmes
Alternatīvi ar ELCO vai Weishaupt gāzes ventilatordegli
Produktschnitt Gas-Brennwertkessel Vitocrossal 300 Typ CR3B

warmwasserspeicher.jpg

Nodrošināta saderība: Sistēmas tehnika

„Kopums ir vairāk nekā atsevišķu tā daļu summa." Atbilstoši šim pamatnoteikumam, Viessmann nepiedāvā tikai atsevišķus apkures komponentus, kas pilnībā atbilst augstajiem Viessmann kvalitātes, drošības un efektivitātes standartiem. Atsevišķi produkti turpretim ir savienoti saskaņotā pilnīgā sistēmā, kurā visi elementi precīzi atbilst viens otram. Tā kā tikai izcila sistēmā integrēto elementu mijiedarbība izvērš visu inovatīvās vadošās tehnoloģijas jaudas potenciālu.

Viessmann sistēmu tehnika paveic it visu, ko sola uzticama un ekonomiska apkure. Vitotronic vadības bloks ar bezvadu tālvadību, tāpat kā produktīvais Vitocell karstā ūdens rezervuārs vislabākajam karstā ūdens komfortam līdz augstvērtīgām solārām iekārtām nodrošina ekonomisku apkures atbalstu.