Jo īpaši energoefektīvām jaunbūvēm: Vitocal 222-S

Jaunās paaudzes siltumsūkņi

Uzticams, kompakts un videi draudzīgs kā nekad agrāk – ar jauno, inovatīvo Viessmann siltumsūkņa tehnoloģiju apkārtējo siltumu var īpaši efektīvi izmantot apkurei un dzesēšanai. Ar plūsmas temperatūru līdz 60 °C jaunā dalītā tipa siltumsūkņu sērija Vitocal 222-S R32 ir īpaši ieteicama energoefektīvām jaunbūvēm. Augstā energoefektivitāte, ērta lietotņu darbība, ilgtspējīga darbība un pievilcīgs dizains ir pārliecinoši.

Benefits der Vitocal 222-S

Vitocal 222-S: Insbesondere für den energieeffizienten Neubau

Jaunie Vitocal 222-S R32 dalītā tipa gaisa/ūdens siltumsūkņi ar plūsmas temperatūru līdz 60 °C ir īpaši ieteicami energoefektīvām jaunbūvēm.


Vitocal 222-S iekšējais un ārējais modulis

Innen- und Außeneinheit der Vitocal 222-S

Außeneinheit der Vitocal 222-S

Vitocal 222-S ārējā iekārta ar dizaina grīdas kronšteinu (pa kreisi) un ar dizaina sienas kronšteinu (pa labi)


Ieguvumi ar Vitocal 222-S

Climate Protect++ schont die Umwelt und das Klima

Climate Protect++ aizsargā vidi un klimatu

Jaunie Vitocal 222-S  siltumsūkņi izmanto videi draudzīgu aukstumnesēju R32 ar zemu GWP100 771 (globālās sasilšanas potenciāls).


OptiPerform – uzticama darbība ar maksimālu efektivitāti

Viessmann mūsdienīgie siltumsūkņi darbojas ar patentētu hidrauliku. Izmantojot Hydro AutoControl®, siltumsūknis darbojas uzticami un ar maksimālu efektivitāti visā tā kalpošanas laikā. Unikālais dizains nodrošina ne tikai to, ka montāžas speciālists var uzstādīt siltumsūkni ar OptiPerform daudz ātrāk un līdz ar to arī izdevīgāk, bet arī aizņem daudz mazāk vietas, jo tas ir līdz pat 60 procentiem mazāks nekā līdzīgas sistēmas.

OptiPerform – zuverlässiger Betrieb bei höchster Effizienz

Service Link – für schnellere Reaktionszeit im Servicefall

Service Link – ātrākam reakcijas laikam servisa gadījumā

Pateicoties mobilā tālruņa tehnoloģijai, Vitocal 222-S siltumsūkņi vienmēr ir savienoti ar Viessmann Service. Un tas ir pilnīgi bez maksas. Siltumsūknis visas kļūdas pārraida tieši un bez laika aizkaves. Speciālists var nekavējoties veikt nepieciešamos pasākumus. Tas novērš nevajadzīgus braucienus, ietaupot laiku un naudu.


Super Silent – Kluss čuksts pilnas un daļējas slodzes režīmā

Pateicoties Advanced Acoustic Design+ tehnoloģijai, Viessmann siltumsūkņi ir vieni no klusākajiem savā klasē.Ventilators ir trokšņu optimizēts . Savienojumā ar inteliģento ātruma kontroli, tas nodrošina ievērojamu gaisa trokšņa samazinājumu pilnas un daļējas slodzes režīmā. Tas nozīmē, ka āra bloku var uzstādīt arī blīvi apbūvētās vietās, piemēram, rindu māju projektos vai ēkas tiešā tuvumā.

Super Silent – flüsterleise im Voll- und Teillastbetrieb


Priekšrocības īsumā

 • Ar 60 °C turpgaitas temperatūru tas ir ideāli piemērots energoefektīvām jaunām ēkām
 • Aizsargā vidi un klimatu (Climate Protect++) - videi draudzīgs aukstumaģents R32 ar zemu GWP100 771 (GWP = globālās sasilšanas potenciāls)
 • Uzticama darbība ar augstu efektivitāti (OptiPerform)
 • Garantēts ātrāks reakcijas laiks servisa gadījumā (Service Link)
 • Klusa darbība ļauj brīvi izvietot jebkurā vietā savā īpašumā (Super Silent)
 • Zemas ekspluatācijas izmaksas, pateicoties augstajai efektivitātei, COP (veiktspējas koeficients) saskaņā ar EN 14511: līdz 5,0 (pie A7/W35)
 • Ideāli piemērots apvienošanai ar fotoelektrisko sistēmu un enerģijas akumulatoru
 • Aizņem par 60% mazāk vietas nekā līdzīgi modeļi
 • Viegli ienest jo iekštelpu moduli var sadalīt segmentos
 • Integrēta Energy Management System nodrošina enerģijas patēriņa un izmaksu caurskatāmību
 • Pievilcīgs, kvalitatīvs dizains iekštelpās un ārā
 • Dzesēšana funkcija vasarā
 • Vienkārša vadība, izmantojot lietotni ViCare


Vitocal 222-S tehnoloģija

Vitocal 222-S ārējais modulis

Außeneinheit Vitocal 222-S

Vitocal 222-S iekšējais modulis ar integrētu apkures/dzesēšanas kontūru

Inneneinheit der Vitocal 222-S mit einem integrierten Heiz-/Kühlkreis

Vitocal 222-S iekšējais bloks ar diviem integrētiem apkures/dzesēšanas kontūriem

Inneneinheit der Vitocal 222-S mit zwei integrierten Heiz-/Kühlkreisen

An heißen Sommertagen kann die Wärmepumpe die Räume auch kühlen.


Viessmann One Base

Tam nepieciešama tikai viena sistēma: Viessmann One Base

Platforma integrē esošos viedās mājas risinājumus – nemanāmi un bezvadu režīmā. To var viegli paplašināt, piemēram, ar sienas uzlādes staciju sava e-auto uzlādēšanai. Ilgtspējīgu elektroenerģijas un siltuma izmantošanu kā ViShare Energy Community* var viegli izsekot, izmantojot Viessmann One Base.

Viessmann One Base ir atvērta visiem papildu digitālajiem pakalpojumiem. Integrēto pakalpojumu un ierīču kontrole ir ļoti vienkārša, izmantojot valodas palīgus, piemēram, Amazon Alexa vai Google Assistant. Platforma ir pamats paplašināmai un nākotnei drošai energosistēmai katrā mājā.

Labākajās rokās visu diennakti

 Viss, kas jums nepieciešams, lai sazinātos ar Viessmann One Base, ir bezmaksas lietotne ViCare; integrētais Viessmann Energy Management System Viessmann One Base ir ātri un ērti darbināms, izmantojot lietotni. Turklāt servisa speciālists sistēmai seko no attāluma un nekavējoties elektroniski novērš kļūmes. Tas novērš nevajadzīgus braucienus un tikšanās ar speciālistu partneri.

* ViShareEnergy Community operators un līgumpartneris ir Energy MarketSolutions GmbH (EMS), Viessmann grupas meitas uzņēmums.

Einfache und komfortable Regelung des Energiesystems per ViCare App

Viessmann One Base padara māju ērtāku, efektīvāku un drošu nākotnei.

Labsajūta rokas stiepiena attālumā: vienkārša un ērta enerģijas sistēmas vadība no jebkuras vietas


Visas Viessmann sistēmas un viedās mājas risinājumi vienā platformā

Izmantojot Viessmann One Base, visa energosistēma tiek darbināta, izmantojot tikai vienu lietotni – vienkārši, uzticami un ātri. Jaunā platforma savieno visas mājas ierīces un elektroniskās lietojumprogrammas vienā klimata un enerģijas risinājumā. Ar labvēlīgām sekām: mazāks enerģijas patēriņš, mazāks CO₂ nospiedums un pastāvīgi atjaunināts darbības izmaksu pārskats. Viessmann One Base padara jūsu mājas piemērotas klimatam draudzīgai nākotnei!

Attēls: Viessmann One Base savieno digitālos pakalpojumus ar pilnu energosistēmu ar siltumsūkņiem, ventilācijas sistēmām, enerģijas uzkrāšanu un fotoelektrisko sistēmu
Alle Viessmann Systeme und Smart-Home-Lösungen auf einer Plattform

Viessmann One Base

 

Viessmann One Base: Ērts, efektīvs un nākotnes drošs

Viessmann One Base savieno digitālos pakalpojumus ar pilnām siltumsūkņu, ventilācijas sistēmu, elektroenerģijas uzglabāšanas un fotoelektrisko sistēmu energosistēmām.


Izmantojot ViCare lietotnes enerģijas kabīni, lietotājam ir pārskats par enerģijas plūsmām savā mājsaimniecībā.

Das Energie-Cockpit der ViCare App

Analyse-Tool zeigt Autarkie- und Eigenverbrauchsraten an

Pašreizējās un pagātnes enerģijas plūsmas tiek vizualizētas enerģijas bilancē. Tas dokumentē kopējās sistēmas veiktspēju.


Viessmann One Base – Daudzas priekšrocības īsumā

+ Komforts: Energosistēmas vadība, izmantojot lietotni. Pēc pieprasījuma izveidojiet saiti ar citām ierīcēm un pakalpojumiem, piemēram, Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant un citiem.
+ Efektivitāte: Savienojot tīklu un optimizējot enerģijas plūsmas, platforma nodrošina īpaši efektīvu un līdz ar to arī rentablu darbību.
+ Drošība: Specializētais servisa uzņēmums tiek automātiski informēts par visām kļūmēm un var novērst iespējamos cēloņus tiešsaistē.
+ Ilgtspējība: Ilgtermiņa visu vēlamo digitālo pakalpojumu, jauninājumu un produktu paplašinājumu integrācija, piemēram, fotoelementi ar enerģijas akumulatoru un sienas lādēšanas iekārtu e-mobilitātei.

Attēls: ViCare radiatora termostati ļauj viegli kontrolēt atsevišķas telpas, izmantojot lietotni vai balss komandu, piemēram : izmantojot Amazon Alexa.
Heizkörper mit ViCare Heizkörperthermostat

Produkta informācija Vitocal 222-S R32