Vitocrossal 200 CM2 - universāls risinājums jaunbūvei un modernizācijai
Gūstiet labumu no šīm priekšrocībām
- Nominālā siltuma jauda 400 līdz 620 kW
- Pašattīrīšanās efekts, pateicoties gludām nerūsējošā tērauda virsmām
- Pēc izvēles iespējama darbība, kas ir vai nav atkarīga no telpas gaisa
- Visi hidrauliskie pieslēgumi montējami no augšas
- Viegli apkalpojama Vitotronic vadība ar teksta un grafiskajiem rādījumiem
Viena katla vai kaskādes saslēgumā
Vitocrossal 200 CM2 ir universāli lietojams gāzes kondensācijas katls ar jaudu pie ūdens temperatūras 50/30 °C no 400 līdz 620 kW un pie 80/60 °C no 370 līdz 575 kW.
Kā viens katls vai vairāku katlu saslēgums kaskādē tas ir piemērots risinājums gan dzīvojamām mājām un industriāliem objektiem, gan arī siltumtīkliem un lielākiem sabiedriskiem un rūpnieciskiem objektiem.
Katls ir aprīkots ar nerūsējošā tērauda Inox-Crossal siltummaini ar izturīgu MatriX cilindrisko degli. Modulācijas diapzons no 20 līdz 100 procentiem nodrošina ekonomisku energoresursu patēriņu.
Komfortabla katla vadība
Drošu un energotaupīgu iekārtas darbību nodrošina komunicējošā Vitotronic 300 vadības
sistēma, kura ērtākai lietošanai ir novietota katla sānos.
Izstrādājuma šķērsgriezums
Pārskats






Nodrošināta saderība: Sistēmas tehnika
„Kopums ir vairāk nekā atsevišķu tā daļu summa." Atbilstoši šim pamatnoteikumam, Viessmann nepiedāvā tikai atsevišķus apkures komponentus, kas pilnībā atbilst augstajiem Viessmann kvalitātes, drošības un efektivitātes standartiem. Atsevišķi produkti turpretim ir savienoti saskaņotā pilnīgā sistēmā, kurā visi elementi precīzi atbilst viens otram. Tā kā tikai izcila sistēmā integrēto elementu mijiedarbība izvērš visu inovatīvās vadošās tehnoloģijas jaudas potenciālu.
Viessmann sistēmu tehnika paveic it visu, ko sola uzticama un ekonomiska apkure. Vitotronic vadības bloks ar bezvadu tālvadību, tāpat kā produktīvais Vitocell karstā ūdens rezervuārs vislabākajam karstā ūdens komfortam līdz augstvērtīgām solārām iekārtām nodrošina ekonomisku apkures atbalstu.