Vitodens 222-F - gāzes kondensācijas katls ar integrētu karstā ūdens tvertni ar spirāli vai karstā ūdens akumulācijas tvertni

Ideāls savienojums jaunās paaudzes apkures sistēmām. Efektīvas gāzes kondensācijas tehnoloģijas un augstas karstā ūdens ērtības kombinācija. Viegli lietojams, izturīgs un digitāls. Tā ir mūsdienu apkures tehnoloģiju nākotne.

Vitodens 222-F ir inteliģents enerģijas centrs, kas atbilst visaugstākajām prasībām efektīvai siltumapgādei. Ar 100 litru akumulācijas tvertni vai 130 litru tvertni ar spirāli , tas nodrošina augstu karstā ūdens ērtības līmeni - kompakti vienā ierīcē.


Vitodens 222-F Īpašības

MatriX-Plus-Brenner: Das Herzstück Ihrer Heizung

MatriX-Plus deglis: Jūsu apkures sistēmas sirds

Jaunais MatriX-Plus deglis sniedz Jums augstu efektivitāti, pateicoties efektīvai darbībai un zemām dūmgāzu un trokšņu emisijām. Īpašā nerūsējošā tērauda MatriX virsma ir nejutīga pret augstām temperatūrām un tādējādi nodrošina uzticamu veiktspēju un ilgu kalpošanas laiku.

Lambda Pro Plus: automātiska degšanas vadība samazina Jūsu izmaksas

Degšanas kvalitātes automātiskā uzraudzība kompensē svārstīgo gāzes kvalitāti un pagarina dūmvada pārbaudes intervālu līdz trim gadiem. Tas nodrošina efektivitāti visu gadu un ietaupa uzturēšanas izmaksas.

Lambda Pro Plus
● Pielāgošanās gāzes kvalitātei
● Nemainīgi augsta energoefektivitāte
● Nākotnes drošība
● Zemas uzturēšanas izmaksas
● Pārbaudes intervālus dūmvadam trīs gadi


Inox-Radial nerūsējošā tērauda siltummainis: efektīvs un izturīgs

Nerūsējošais tērauds pārliecina. No nerūsējošā tērauda izgatavots korozijizturīgs siltummainis Inox-Radial ir Vitodens 222-F centrālais elements. Tas īpaši efektīvi pārvērš patērēto enerģiju siltumā. Praktiski bez zaudējumiem, ar 98 procentu efektivitāti, kuru diez vai var pārsniegt. Un tas ar īpaši izturīga, augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda drošību.

10 gadu garantija

nerūsējošā tērauda siltummaiņiem šķidrā kurināmā / gāzes kondensācijas katliem līdz 150 kW

Korrosionsbeständiger Inox-Radial-Wärmetauscher aus Edelstahl


Vitodens 222-F Priekšrocības

Vitodens 222-F - die intelligente Energiezentrale für höchste Ansprüche
  • Augsts karstā ūdens komforta līmenis , izmantojot integrētu kartā ūdens akumulācijas tvertni vai karstā ūdens tvertni ar spirāli
  • Izturīgs un efektīvs, pateicoties nerūsējošā tērauda Inox-Radial siltummaiņiem.
  • Augsta ekspluatācijas drošība, pateicoties integrētajai Lambda Pro Plus sadegšanas kontrolei.
  • Lielāka efektivitāte un mazāk slāpekļa oksīdu, pateicoties jaunajam MatriX-Plus deglim.
  • Īpaši vienkārša, intuitīva darbība un integrēts WLAN interfeiss.
  • Augsts darbības ērtības līmenis, izmantojot 7 collu krāsainu skārienekrānu vai izmantojot ViCare lietotni.
  • Viss enerģijas patēriņš apskatāms enerģijas kokpitā.
  • Pareiza darbība vienmēr ir redzama, pateicoties gaismas diožu joslai.
  • Energoefektivitātes klase: A.

Informācija par produktu Vitodens 222-F

Pārskats

Jauda (kW)
2,5 līdz 32 kW
Standarta lietderības koeficients
98 % (Hs) / 109% ( Hi)
Energoefektivitātes klase
energieeffizienklasse.png
A
Kurināmais
icon-gas.png
Dabasgāze , sašķidrinātā propāna gāze , 20% ūdeņraža piemaisījums
Pielietošanas joma
icon-wohngebaeude.png
Vienģimenes/rindu mājas , dzīvokļi . Jaunbūves un modernizācijas .
Apkalpošana
Einfaches RGB
Augstas lietošanas ērtības, pateicoties 7 collu krāsu skāriendisplejam, Vitotrol tālvadības pultīm vai ViCare lietotnei, integrētam WLAN interfeisam interneta savienojumam.
Ūdens sildīšana
Integrēta 100 litru karstā ūdens akumulācijas tvertne (B2TF) vai 130 litru karstā ūdens tvertne ar spirāli (B2SF)
Citas funkcijas
MatriX-Plus deglis ar Lambda Pro Plus automātiskā degšanas kontroli pastāvīgi augstai efektivitātei un zemām emisijas vērtībām . Sertificēts ar 20% ūdeņraža saturu dabasgāzē . Iebūvēts Wi-Fi modulis .
Produktschnitt Gas-Brennwert-Wandgerät Vitodens 222-F


Vitodens 222-F Automātika ir vienkārša lietošanā

Großes Farb-Touch-Display für einfache intuitive Bedienung

Enerģijas kokpits: vienkārši iestatījumi un darbība palielina efektivitāti

Cik viegli ir iestatīt un darboties ar apkures iekārtu? Šis ir viens no vissvarīgākajiem kritērijiem, lemjot par jaunu apkures katlu. Vitodens 222-F pārsteidz ar ārkārtīgi augsto lietošanas ērtuma līmeni. To var viegli un intuitīvi darbināt, izmantojot viedtālruni, planšetdatoru vai tieši uz lielā  7 collu krāsu skārienekrāna  kuru var pārvietot arī iekārtas augšējā daļā. Vienkāršs teksta un grafiskais displejs palīdzēs Jums iziet visus izvēlnes vienumus. Izmantojot enerģijas kokpitu, jums ir pārskats par visu enerģijas patēriņu.


Integrēts WLAN interfeiss: siltuma komforts kļūst digitāls

Integrētais WLAN interfeisa savienojums ar sienas gāzes kondensācijas katlu tieši ar internetu - nozīmīgu gadījumu gadījumā, kad ir izveidots tīkla un digitālo pakalpojumu kursu. Lietotne ViCare padara darbību vēl ērtāku: ar jūs kontrolējat visas apkures sistēmas funkcijas. Un, ja arī gadās kļūme iekārtā, apkures speciālisti ir tieši informēti, izmantojot servisa lietotni, un viņš var ātri veikt korektīvus pasākumus

Integrierte WLAN-Schnittstelle: Wärmekomfort wird digital

ViCare App

ViCare App

Lietotne ViCare ļauj sistēmas lietotājamkontrolēt apkures sistēmu, izmantojot viedtālruni. Darbības statusu var apskatīt jebkurā laikā, un nepareizas darbības gadījumā ātri un ērti var sazināties ar iepriekš lietotnē saglabāto servisa uzņēmumu.


Savstarpēji saskaņoti: sistēmas tehnoloģija

“Kopums ir vairāk nekā tā daļu summa.” Saskaņā ar šo principu Viessmann piedāvā ne tikai atsevišķus apkures komponentus, kas atbilst Viessmann augstajiem kvalitātes, uzticamības un efektivitātes standartiem. Drīzāk visi produkti ir integrēti saskaņotā pilnīgā sistēmā, kurā visi komponenti precīzi sader kopā. Tā kā tikai perfekta sistēmā integrētu komponentu mijiedarbība izmanto visu novatorisko modernāko tehnoloģiju veiktspējas potenciālu.
Viessmann sistēmas tehnoloģija ietver visu, kas padara uzticamu un ekonomisku apkures sistēmu. Vitotronic vadības bloks ar radio tālvadības pulti, kā arī augstas veiktspējas Vitocell karstā ūdens tvertnes, kas nodrošina vislabāko karstā ūdens komfortu, un augstas kvalitātes saules sistēmas, kas ļauj ietaupīt apkures izmaksas . 

Aufeinander abgestimmt: Systemtechnik